تداوم استقبال عمومی شهروندان اهوازی از یونس اسفندیاری جوان انقلابی

اهواز خبر۱۴؛مسیرمردم:نتایج نهایی بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر، توسط فرمانداری های سراسر کشور اعلام و منتشر شد.

تداوم استقبال عمومی شهروندان اهوازی از یونس اسفندیاری جوان انقلابی
در شهر اهواز  تا حد زیادی نفرات شاخص و دارای شانس حداکثری این دوره از انتخابات، برای رقابت در راه ورود به پارلمان شهری  مشخص شده اند .
 در این میان مهندس یونس اسفندیاری جوان انقلابی با استقبال بسیار خوب اقشار، اقوام،  و اصناف متعدد جامعه روبرور شده که این اتفاق ویژه شانس موفقیت این داوطلب دوره ششم شورای شهر اهواز را بیش از پیش بیشتر نموده است.
تحصیلات آکادمیک وی فوق لیسانس رشته حقوق و لیسانس مهندسی مکانیک می باشد که با توجه به مشکلات عدیده شهری اهواز می تواند برای توسعه زیست شهری مثمر ثمر باشد.
همچنین ایشان مشاور مدیرکل اسبق راه و شهرسازی استان خوزستان، کارشناس خبره دادگستری، عضو سازمان نظام مهندسی خوزستان بوده که بیش از ۱۵ سال سابقه طراحی، نظارت و اجرای پروژه های تاسیساتی، عمرانی، و فضای سبز و شهری را در کارنامه خود دارد.
 گفتنی ست از آنجایی که  با توجه به منویات مقام معظم رهبری ورود جوانان انقلابی و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، می تواند پایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را محکم کند، از این رو در بین شهروندان اهوازی اقبال و استقبال بسیاری خوبی از یونس اسفندیاری شده تا در انتخابات پیش رو به اوامر ولایی  یعنی فراهم کردن زمینه برای ورود جوانان انقلابی در ساختار مدیریتی کشور بهتر عمل شود .