حکم قصاص قاتل شهید عباس نادری در زندان دزفول اجرا شد

اهواز خبر ۱۴؛ دادستان عمومی و انقلاب شوش از اجرای حکم قصاص قاتل شهید عباس نادری خبر داد و گفت: این حکم سحرگاه امروز دوازدهم اسفند ۱۴۰۰ در زندان دزفول اجرا شد.

حکم قصاص قاتل  شهید عباس نادری در زندان دزفول اجرا شد


سجاد اسدی مهر، دادستان عمومی و انقلاب شوش در تشریح این خبر اظهار کرد: مراحل رسیدگی به این پرونده مدت شش سال در شعبات مختلف اعم از شعب بازپرسی، کیفری یک استان خوزستان و دیوان عالی کشور انجام شد که پس از صدور استیذان و انجام تشریفات اجرای حکم، سحرگاه امروز در زندان دزفول محکوم علیه قصاص شد.
وی امنیت، آرامش و اقتدار امروز نظام اسلامی را مرهون جانفشانی شهیدان دانست و تاکید کرد: شهیدان والامقام، دفاع از میهن و اسلام را بر رفاه خود و خانواده ترجیح دادند و تمام توان و هستی خود که جانشان بود را در طبق اخلاص گذاشتند و برای اسلام تقدیم کردند.
دادستان شهرستان شوش با تاکید بر اینکه خدشه وارد کردن به امنیت خط قرمز دستگاه قضا است، گفت: با هر کسی که بخواهد به امنیت و آسایش مردم آسیب برساند، قاطعانه برخورد می شود.
شهید نادری قبل از شهادت به عنوان فرماندهی پاسگاه حسین آباد شوش معرفی شد و به مدت پنج سال به عنوان مرزبان و در مجموع به مدت هفت سال در نیروی انتظامی شوش خدمت کرد.
شهید عباس نادری فرمانده پاسگاه حسین آباد، روز سه شنبه ۲۲ دی ماه سال ۱۳۹۴ در سن ۳۶ سالگی در درگیری با دو سارق مسلح در غرب کرخه به شهادت رسید.
 میزان/ دادستان عمومی و انقلاب شوش از اجرای حکم قصاص قاتل شهید عباس نادری خبر داد و گفت: این حکم سحرگاه امروز دوازدهم اسفند ۱۴۰۰ در زندان دزفول اجرا شد.