شهادت مامور پلیس در درگیری با قاتل فراری در اهواز/ قاتل مسلح به هلاکت رسید

جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: مامور مدافع نظم و امنیت ستوانیکم "سعید ربیعی" در درگیری مسلحانه با قاتل فراری در شهرستان اهواز به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

شهادت مامور پلیس در درگیری با قاتل فراری در اهواز/ قاتل مسلح به هلاکت رسید

به گزارش اهواز خبر ۱۴ به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "حجت الله سفیدپوست" با اعلام این خبر اظهار داشت: صبح امروز در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی تیراندازی منجر به قتل در بازار کاوه شهرستان اهواز، بلافاصله ماموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه در بررسی‌های اولیه مشخص شد فردی با سلاح گرم اقدام به تیراندازی منجر به قتل و مجروحیت 2 تن از شهروندان کرد، افزود: ماموران پلیس با رصد فنی و اطلاعاتی ساعاتی پس از وقوع این جنایت محل اختفاء قاتل را در منطقه کیانپارس اهواز شناسایی و برای دستگیری آن وارد عمل شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان تصریح کرد: قاتل به محض مشاهده پلیس به سمت آنان کورکورانه تیراندازی کرد که ستوانسوم "سعید ربیعی" بر اثر اصابت گلوله مجروح و پس از انتقال به بیمارستان علی رغم تلاش پزشکان به دلیل شدت جراحات وارده ساعتی پیش به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

سرهنگ سفیدپوست عنوان داشت: در آتش متقابل ماموران پلیس، قاتل مسلح نیز به هلاکت رسید.

فرماندهی انتظامی خوزستان ضمن تبریک و تسلیت به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، مردم فهیم استان و خانواده محترم وی، علو درجات را از درگاه خداوند منان برای این شهید بزرگوار خواستار شد.